Wymiana opon - POZNAŃ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • jaro514
    Classic
    • 2012
    • 4

    Wymiana opon - POZNAŃ

    ja także dziękuję za spota i pomoc - jeszcze kilka poprawek w komputerze i będzie git...
    ps. wczoraj ożyły przednie szyby w trybie auto ale zniknął parktronic (dziś o mało w płot nie wjechałem) :roll:
    Naprawdę nie wiem czemu ale mi się przypomniało powiedzenie z polibudy
    "Jak se pomyśle jakim jestem inżynierem to aż się boję iść do lekarza" :diabelski_usmiech

    A może to był sabotaż Specjalnie Ci parktronica wyłączyli ... pewnie jajko było za słone
  • Wojtas_Poznań
    RS
    • 2010
    • 2822

    #2
    Wymiana opon - POZNAŃ

    Ostatnio w ramach grupona trafiłem do MOTOZUZ w Poznaniu, ul. Składowa 8 (wjeżdżając od strony ul. Towarowej mijamy Budom Market, myk w prawo przez bramę, zaraz znowu w prawo ... wdłuż rampy kolejowej jakieś 50m i jesteśmy na miejscu )
    Poniżej link:


    Wymiana opon na felach stalowych z wyważeniem kosztowała 36zł :roll:
    Wszystko miło, fachowo, Panowie konkretni, można sobie pogadać, popatrzeć, dupę pozawracać :lol: cała procedura trwała może z 30min max.... nawet nie zdążyłem zauważyć, a już było "po" Do domu dojechałem bez żadnych przygód, kół nie zbugiłem, nic nie pukało, nie biło.... śruby wszystkie dokręcone :szeroki_usmiech

    Suma sumarum, pozostaje mi polecić miejscówkę :!:

    P.S. oprócz opon, można tam jeszcze wymienić sobie olej, filtry, klocki, tarcze, i inne duperele.... szczegóły na stronie w cenniku :szeroki_usmiech

    No i najważniejsze: PYTAĆ o aktualne ceny / promocje :!:
    będziecie mile zaskoczeni
    SPOT Poznań:
    .....
    ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


    Error 503 Wojtas Unavailable :P

    Komentarz

    • Guliwer6
      Classic
      • 2012
      • 27

      #3
      Wojtas wiem że to nie na temat ale może znasz dobry warsztat w Poznaniu który specjalizuje się w pompowtryskach. Chodzi mo o taki który ma odpowiedni sprzęt do montowania i stawiania pompek. Będę wdzięczny za porade. ktoś ostatnio polecił mi Automasz BoshService na Ławicy ale opinie na forum mają słabe.

      Komentarz

      • Wojtas_Poznań
        RS
        • 2010
        • 2822

        #4
        Guliwer6, nie mam pojęcia ops:
        zapytaj w wątku spotowym, tam prędzej ktoś przeczyta i może coś poleci ? hmm :idea:
        SPOT Poznań:
        .....
        ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


        Error 503 Wojtas Unavailable :P

        Komentarz

        Pracuję...